Svietidlo LED záhradné LG36-0102 biela
Kód: 167150
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné LED |
|---|---|
| EAN: | 8605036698447 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Šírka: | 10 |
| Výška: | 10 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 4x 1W |
| Svietivosť: | 260 lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V |
| Obchodný text: | Kovové nástenné LED svietidlo pre vonkajšie použitie. Svieti zo 4 bodov po bokoch svietidla. Plochý tvar. |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Materiál: | hliník |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Séria: | ELIA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
