Svietidlo LED záhradné Inverness 7775 čierne
Kód: 215943
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné LED |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 5998250377759 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Vonkajšie LED smart svietidlo INVERNESS. |
| Šírka: | 25 |
| Výška: | 3 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 15W |
| Svietivosť: | 1190 lm |
| Farba svetla: | 2700K - 6500K možnosť nastavovať farbu svetla od teplej po studenú |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 |
| Materiál: | plast |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Dĺžka: | 25 |
| Farba: | čierna |
| Diaľkový ovládač v balení: | áno |
| Ďalšie funkcie: | časovač, pamäť, nočné svetlo, zadné podsvietenie |
| Stmievateľné: | áno |
| SMART technológia: | áno |
| Séria: | INVERNESS |
| Hmotnosť: | 1,0 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
