Svietidlo LED záhradné nástenné Mendoza 7109 antracit
Kód: 215944
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné LED |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 5998250371092 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Nástenné vonkajšie LED svietidlo MENDOZA. |
| Šírka: | 12 |
| Výška: | 22 |
| Hĺbka: | 8,5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 6,5W |
| Svietivosť: | 550 lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplá biela |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Materiál: | kov + plast |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 20 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Farba: | antracit |
| Séria: | MENDOZA |
| Hmotnosť: | 1,0 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
