Svietidlo LED záhradné HL0760090012 12W 4200K biela
Kód: 199211
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Exteriérové LED svietidlo, inštaluje sa na stenu domu.
Watáž: COB LED 12W, 750lm, 4200K, 220-240V/50-60Hz, IP65.
Rozmery: 20 x 11,5 cm.
Materiál: kov.
Farba: biela.
Priemerná životnosť: 30 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné dekoratívne |
|---|---|
| EAN: | 8680985544663 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Technicke parametre:; ; Wataž:12W 4200K; Lumeny:750lm; 220-240V; ; Farba:BIELA |
| Šírka: | 11,5 |
| Výška: | 20 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 12W |
| Svietivosť: | 750 lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Materiál: | kov |
| Farba: | biela |
| Séria: | SERVI |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
