Svietidlo LED stropné Ziva 3064 chróm
Kód: 213927
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stropné LED |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 5998250330648 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Stropné LED svietidlo ZIVA. S tvarovaným krytom, s diaľkovým ovládačom. Možnosť meniť farbu svetla, od teplej po studenú. |
| Šírka: | 40 |
| Výška: | 8,3 |
| Hmotnosť: | 1 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 36W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | chróm + číra |
| Svietivosť: | 2340 lm |
| Farba svetla: | 3000K - 6000K možnosť meniť farbu svetla od teplej po studenú |
| Diaľkový ovládač v balení: | áno |
| Stmievateľné: | áno |
| Ďalšie funkcie: | časovač, pamäť, nočné svetlo |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | ZIVA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
