Svietidlo LED stropné Galeti 3440 biele
Kód: 213926
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stropné LED |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 5998250334400 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Stropné LED svietidlo GALETI. S tvarovaným krytom. |
| Šírka: | 40 |
| Výška: | 7,5 |
| Hmotnosť: | 1 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 24W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | akryl + kov |
| Farba: | biela + strieborná |
| Svietivosť: | 1680 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 50 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | GALETI |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
