Svietidlo LED stropné Primrose 1427 biela
Kód: 195825
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Krásne stropné LED svietidlo. Je nielen praktické, ale vďaka svojmu dizajnu aj samostatnou dekoráciou interiéru. Svietidlo je okrúhle, kryt je tvarovaný. Na povrchu je efekt hviezdičiek.
Svietidlo sa dá stmievať, mení farbu svetla od teplej po studené, dá sa časovať. Ovláda sa pomocou priloženého diaľkového ovládania.
Materiál: plast + kov.
Farba: biela.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stropné LED |
|---|---|
| Hmotnosť: | 3 kg |
| EAN: | 5998250314273 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 48 |
| Hmotnosť: | 3 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 72W |
| Svietivosť: | 4320 lm |
| Farba svetla: | 3000K - 6500K mení farbu sbetla od teplej po studenú |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Obchodný text: | Stropné LED svietidlo PRIMROSE s tvarovaným povrchom s efektom hviezdičiek. |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 hodín |
| Diaľkový ovládač v balení: | áno |
| Ďalšie funkcie: | časovač |
| Stmievateľné: | áno |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | PRIMROSE |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
