Svietidlo LED stropné Triton 2249 biele
Kód: 218894
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stropné LED |
|---|---|
| EAN: | 5998250322490 |
| Značka: | RABALUX |
| Výška: | 6 |
| Závit: | LED |
| Obchodný text: | Stropné LED svietidlo TRITON so smart technológiou. Dá sa ovládať pomocou diaľkového ovládača alebo telefónom. |
| Priemer: | 51 |
| Watáž: | 40W |
| Svietivosť: | 3200 lm |
| Farba svetla: | 2700K-6500K - možnosť meniť farbu svetla ot teplej po studenú + rôzne farby |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 hodín |
| Diaľkový ovládač v balení: | áno |
| Ďalšie funkcie: | pamäť, časovač, nočné svetlo |
| Stmievateľné: | áno |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| SMART technológia: | áno |
| Séria: | TRITON |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
