Svietidlo LED stropné Rasmus 2290 strieborné
Kód: 218896
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stropné LED |
|---|---|
| EAN: | 5998250322902 |
| Značka: | RABALUX |
| Výška: | 3 |
| Závit: | LED |
| Obchodný text: | Stropné LED svietidlo RASMUS so smart technológiou. Dá sa ovládať pomocou diaľkového ovládača alebo telefónom. |
| Priemer: | 41,5 |
| Watáž: | 22W |
| Svietivosť: | 2000 lm |
| Farba svetla: | 4000K + RGB neutrálna biela + rôzne farby |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | plast |
| Farba: | strieborná |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 hodín |
| Diaľkový ovládač v balení: | áno |
| Ďalšie funkcie: | pamäť, časovač, nočné svetlo |
| Stmievateľné: | áno |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Ďalšie údaje: | s efektom podsvietenia |
| SMART technológia: | áno |
| Séria: | RASMUS |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
