Svietidlo LED stropné Achilles 3146 čierne
Kód: 218895
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stropné LED |
|---|---|
| EAN: | 5998250331461 |
| Značka: | RABALUX |
| Výška: | 11 |
| Závit: | LED |
| Obchodný text: | Stropné LED svietidlo ACHILLES so smart technológiou. Ovláda sa pomocou diaľkového ovládača alebo telefónom. |
| Priemer: | 50 |
| Watáž: | 40W |
| Svietivosť: | 3200 lm |
| Farba svetla: | 2700K-6500K+RGB možnosť meniť farbu svetla od teplej po studenú + rôzne farby |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | čierna |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 hodín |
| Diaľkový ovládač v balení: | áno |
| Ďalšie funkcie: | pamäť, časovač, nočné svetlo |
| Stmievateľné: | áno |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Ďalšie údaje: | s efektom podsvietenia |
| SMART technológia: | áno |
| Séria: | ACHILLES |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
