Svietidlo LED stropné Scarlett HL0160701030 IP65 biele
Kód: 261884
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technicke parametre: Nazov: SCARLETT 30 Wataž: 30W 3CCT Lumeny: 2700lm 170-265V IP20 Farba: biela Priemerná životnosť: 30000hDodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá priemyselné stropné IP65 |
|---|---|
| EAN: | 8683684229480 |
| Značka: | HOROZ |
| Watáž: | 30W |
| Svietivosť: | 2700lm |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Stmievateľné: | nie |
| Napätie: | 170-265V/50-60Hz |
| Farba svetla: | 3CCT |
| Priemer: | 30 |
| Výška: | 5,5 |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30000hod |
| Farba: | Biela |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
