Svietidlo LED stropné Prue 71110 biele
Kód: 222595
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stropné LED |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 5996595711108 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Stropné LED svietidlo. |
| Šírka: | 40 |
| Výška: | 4,5 |
| Dĺžka: | 20 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 40W |
| Svietivosť: | 2460 lm |
| Farba svetla: | 3000K + 6000K teplé + studené svetlo (nedá sa meniť) |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 15 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | PRUE |
| Hmotnosť: | 2,0 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
