Svietidlo LED stropné 71114 biele
Kód: 222599
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stropné LED |
|---|---|
| EAN: | 5996595711146 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Stropné LED svietidlo. |
| Šírka: | 27 |
| Výška: | 4,5 |
| Dĺžka: | 43 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 44W |
| Svietivosť: | 1600 lm |
| Farba svetla: | 3000K + 6000K teplé + studené svetlo (nedá sa meniť) |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | plast |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 15 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | BITSI |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
