Svietidlo LED stropné Lupita 2131 strieborné
Kód: 217533
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stropné LED |
|---|---|
| EAN: | 5998250321318 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Stropné LED svietidlo LUPITA, okrúhle, ovláda sa diaľkovým ovládačom. |
| Výška: | 8 |
| Priemer: | 49 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 40W |
| Svietivosť: | 2700 lm |
| Farba svetla: | 3000K-6500K možnosť meniť farbu svetla od teplej po studenú |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | plast + kov |
| Farba: | biela + strieborná |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 50 000 hodín |
| Diaľkový ovládač v balení: | áno |
| Ďalšie funkcie: | časovač, nočné svetlo, pamäť |
| Stmievateľné: | áno |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | LUPITA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
