Svietidlo LED stropné LDC01-02 biele
Kód: 221823
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stropné LED |
|---|---|
| EAN: | 8605036614065 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Šírka: | 45 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 28W |
| Svietivosť: | 2300 lm |
| Obchodný text: | Stropné LED svietidlo s diaľkovým ovládačom, možnosť prepnutia farby svetla z teplej bielej na studenú bielu, stmievateľné. |
| Farba svetla: | 2700K - 5700K - teplá a studená biela |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + akryl |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Diaľkový ovládač v balení: | áno |
| Stmievateľné: | áno |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
