Svietidlo LED stropné LDC01-10 biele
Kód: 221829
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stropné LED |
|---|---|
| EAN: | 8605036614140 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Šírka: | 45 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 28W |
| Svietivosť: | 2400 lm |
| Obchodný text: | Stropné LED svietidlo, stmievateľné. |
| Farba svetla: | 3000K - teplá biela |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + akryl |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Stmievateľné: | áno, v 3 krokoch |
| Energická trieda svetelného zdroj: | E |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
