Svietidlo LED stropné Discovery 48W HL0270140048 biela
Kód: 166111
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stropné LED |
|---|---|
| EAN: | 8680985575087 |
| Značka: | HOROZ |
| Šírka: | 49 |
| Výška: | 8,5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 48W |
| Svietivosť: | 3600 lm |
| Farba svetla: | 6400K - studená biela |
| Napätie: | 180- 265V |
| Obchodný text: | Krásne tvarované LED svietidlo na strop DISCOVERY s efektom hviezdičiek. |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Séria: | DISCOVERY |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
