Svietidlo LED stropné Mason 1507 biele
Kód: 195805
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stropné LED |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2.5 kg |
| EAN: | 5998250315072 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Stropné LED svietidlo MASON. Tvarovaný kryt s efektom hviezdičiek. |
| Šírka: | 43 |
| Hmotnosť: | 2,5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 24W |
| Svietivosť: | 2000 lm |
| Farba svetla: | 3000K - 6500K mení farbu svetla od teplej po studenú |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | plast |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Diaľkový ovládač v balení: | áno |
| Ďalšie funkcie: | časovač |
| Stmievateľné: | áno |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | MASON |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
