Svietidlo LED stropné Cressida 2420 chróm
Kód: 217545
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stropné LED |
|---|---|
| EAN: | 5998250324203 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Stropné LED svietidlo CRESSIDA okrúhle, kovová časť chrómovej farby, biely plastový kryt s efektom hviezdičiek, po okraji akrylové číre kamienky. |
| Šírka: | 40,5 |
| Výška: | 6,5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 24W |
| Svietivosť: | 1720 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálne svetlo |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + akryl |
| Farba: | chróm + biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 50 000 rokov |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | CRESSIDA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
