Svietidlo LED stropné Siren 6294 biela
Kód: 211635
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stropné LED |
|---|---|
| Hmotnosť: | 5 kg |
| EAN: | 5998250362946 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 48,5 |
| Závit: | LED |
| Obchodný text: | Stropné LED svietidlo SIREN, kryt svietidla je biely s efektom kamienkov a vzorový okraj svietidla. |
| Výška: | 17 |
| Hmotnosť: | 5 |
| Watáž: | 50W |
| Svietivosť: | 3390 lm |
| Farba svetla: | 4000K |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | plast |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | SIREN |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
