Svietidlo LED stolové LSD01-12 oranžová
Kód: 257906
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technické parametre: SMD LED 100-240V/50-60Hz 3W,80lm Priemerná životnosť: 30 000hod Stolova lampa na nabijanie a stmievatelna IP20 Oranzova/kovDodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stolové dekoratívne |
|---|---|
| EAN: | 8605036615949 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Obchodný text: | Nabíjacie prenosné svietidlo. Vhodné na vonkajšie aj vnútorné použitie. |
| Šírka: | 14 |
| Výška: | 30,45 |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 |
| Farba: | biela |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 3W |
| Svietivosť: | 280 lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplá biela |
| Materiál: | plast |
| Ďalšie funkcie: | nabíjanie pomocou kábla |
| Stmievateľné: | áno |
| Ďalšie údaje: | batéria 1800mAh |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
