Stolová LED lampa LSD01-02 čierna+biela
Kód: 222250
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stolové dekoratívne |
|---|---|
| EAN: | 8605036615727 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Obchodný text: | Nabíjacie prenosné svietidlo. Stmievateľné, s bezdrôtovou nabíjačkou na mobilný telefón. IP44 - vhodná do interiéru aj exteriéru. |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 |
| Farba: | čierna + biela |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 1W |
| Svietivosť: | 60 lm |
| Farba svetla: | 2700K - teplá biela |
| Materiál: | plast |
| Stmievateľné: | áno |
| Ďalšie údaje: | svietidlo sa nabíja pomocou kábla, batéria 4000mAh |
| Ďalšie funkcie: | bezdrôtová nabíjačka mobilného telefónu |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
