Svietidlo LED reflektorové LT61-09132 100W 6400K antracit
Kód: 180603
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Vodeodolný reflektor na interiérové aj exteriérové použitie. Reflektor má elegantnú antracitovú farbu.
Watáž: SMD LED 100W, 8000lm, 6400K, IP65.
Rozmery: 28,16 x 28 x 3,8 cm.
Materiál: hliník / sklo. Farba: antracit.
220-240V/50-60Hz.
Priemerná životnosť: 30 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá reflektorové |
|---|---|
| EAN: | 8605036694838 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Závit: | LED |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Obchodný text: | Technické parametre:; SMD LED; 220-240V/50-60Hz; Watáž: 100W, 8000lm; 6500K; IP65; Farba: antracitová; Priemerná životnosť: 30 000hod |
| Watáž: | 100W |
| Svietivosť: | 8000lm |
| Farba svetla: | 6400K - studená biela |
| Napätie: | 220-240V/50-60Hz |
| Materiál: | hliník + tvrdené sklo |
| Farba: | antracit |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Séria: | FLOODLED |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
