Svietidlo LED reflektorové LT62-02032 20W 3CCT antracit
Kód: 198850
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Vodeodolný LED reflektor.
Watáž: SMD LED 20W, 1600lm, 3CCT, IP65.
Rozmery: 12,9 x 15,1 cm.
Materiál: hliník / sklo. Farba: antracit.
220-240V/50-60Hz.
Priemerná životnosť: 30 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá reflektorové |
|---|---|
| EAN: | 8605036659714 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Závit: | LED |
| Obchodný text: | Technické parametre:; SMD LED; 220-240V/50-60Hz; Watáž: 20W, 1600lm; 6500K; IP65; Farba: Antracitova; Priemerná životnosť: 30 000hod |
| Watáž: | 20W |
| Svietivosť: | 1600lm |
| Farba svetla: | 6400K - studená biela |
| Napätie: | 220-240V/50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Materiál: | hliník |
| Farba: | antracit |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Séria: | LUMEX |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
