Svietidlo LED reflektorové so senzorom LT62-23032 30W 3CCT antracit
Kód: 194580
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
LED reflektor so senzorom, senzor sníma 120°. Vodeodolný IP65.
Watáž: SMD LED 30W, 2400lm, 3CCT.
Rozmery: 16,3 x 18,6 cm.
Materiál: hliník / sklo. Farba: antracit.
220-240V/50-60Hz.
Priemerná životnosť: 30 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá reflektorové |
|---|---|
| EAN: | 8605036693916 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Závit: | LED |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Obchodný text: | Technické parametre:; SMD LED; 220-240V/50-60Hz; Watáž: 30W, 2400lm; 6500K; IP65; Farba: Antracitova; Priemerná životnosť: 30 000hod; Ledkovy reflektor so senzorom, senzor snima 120st. |
| Watáž: | 30W |
| Svietivosť: | 2400lm |
| Farba svetla: | 6400K - studená biela |
| Napätie: | 220-240V/50-60Hz |
| Materiál: | hliník |
| Farba: | antracit |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Ďalšie funkcie: | so senzorom, senzor sníma 120° |
| Séria: | LUMEX |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
