Svietidlo LED reflektorové LT62-02092 20W RGB
Kód: 180613
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
LED reflektor s farebným svetlom RGB - červená-zelená-modrá, stmievateľný, s diaľkovým ovládaním.
Watáž: SMD LED 20W, 1600lm, RGB, IP65.
Rozmery: 11,5 x 8,5 x 2,7 cm.
Materiál: hliník / sklo. Farba: antracit.
220-240V/50-60Hz.
Priemerná životnosť: 30 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá reflektorové |
|---|---|
| EAN: | 8605036696047 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Závit: | LED |
| Obchodný text: | Technické parametre:; SMD LED; 220-240V/50-60Hz; Watáž: 20W, 1600lm; RGB,Sučastou svietidla je RGB ovladac; IP65; Farba: Antracitova; Priemerná životnosť: 30 000hod |
| Watáž: | 20W |
| Svietivosť: | 1600lm |
| Farba svetla: | RGB - rôzne farby |
| Napätie: | 220-240V/50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Materiál: | hliník |
| Farba: | antracit |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Diaľkový ovládač v balení: | áno |
| Stmievateľné: | áno |
| Séria: | LUMEX |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
