Svietidlo LED núdzové Henry HL0840340005 4,5W IP65
Kód: 166607
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá núdzové a baterky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| EAN: | 8698965411607 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Núdzové LED svietidlo HENRY, balenie obsahuje nálepky. Výdrž 3 hodiny. Automatické zasvietenie. 2 režimy fungovania. Nabíjateľná 3,6V 1000mAh batéria. |
| Šírka: | 35 |
| Výška: | 11,6 |
| Hmotnosť: | 0,5 |
| Hĺbka: | 7,7 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 4,5W |
| Svietivosť: | 200 lm |
| Farba svetla: | 6400K - studená biela |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Séria: | HENRY |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
