Svietidlo LED solárne ROMARIO HL0840220010 10W
Kód: 199232
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Nabíjateľné prenosné svietidlo ROMARIO, stmievateľné. S vypínačom. Nabíja sa buď cez Solar alebo príslušným káblom. Vhodné na turistiku, kempovanie, výlety alebo na terasu. Svieti 25 hodín slabším svetlom, alebo 1 hodinu veľmi silným svetlom.
Rozmery: 24 x 12 cm.
Watáž: SMD LED 10W, 360lm, 7000-9000K.
220-240V/50-60Hz, 4V 1600mAh.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prenosné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8680985543635 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Nabíjateľné prenosné svietidlo ROMARIO. S vypínačom. Nabíja sa buď cez Solar alebo príslušným káblom. Vhodné na turistiku, kempovanie, výlety alebo na terasu. Svieti 25 hodín slabším sve |
| Šírka: | 12 |
| Výška: | 24 |
| Watáž: | 10W |
| Závit: | LED |
| Svietivosť: | 360 lm |
| Farba svetla: | 7000K - 9000K - studená biela |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Stmievateľné: | áno |
| Séria: | ROMARIO |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
