Svietidlo LED prenosné Forlan HL0840230010 biele
Kód: 212191
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá núdzové a baterky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| EAN: | 8680985545363 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Prenosné nabíjateľné LED svietidlo FORLAN. S micro USB vstupom, batéria 4V, 1,6Ah, výdrž 1,5 alebo 0,7 hodín. |
| Šírka: | 5,8 |
| Výška: | 13,5 |
| Hmotnosť: | 0,5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 10W |
| Svietivosť: | 430 lm |
| Farba svetla: | 7000K - studená biela |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | plast |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
