Svietidlo LED nástenné Morpheus 5686 biela
Kód: 201081
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Nástenné LED svietidlo, obdĺžnikový tvar. Strany tienidla sú z textílie.
Watáž: LED 6W, 420lm, 3000K.
Materiál: kov / textil.
Farba tienidla: biela.
220-240V / 50-60Hz, IP20.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá nástenné MODERN |
|---|---|
| EAN: | 5998250356860 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 25 |
| Výška: | 8 |
| Závit: | LED |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Obchodný text: | Nástenné LED svietidlo, obdĺžnikový tvar. Strany tienidla sú z textílie. |
| Watáž: | 6W |
| Svietivosť: | 420 lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplé svetlo |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + textil |
| Farba: | biela |
| Séria: | MORPHEUS |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
