Svietidlo LED stropné Artemis 5681 sivá
Kód: 200236
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Prisadené stropné LED svietidlo, okrúhly tvar. Bočné strany tienidla sú z textílie.
Watáž: LED 24W, 1950lm, 3000K.
Materiál: kov / textil.
Farba tienidla: sivá.
220-240V / 50-60Hz, IP20
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stropné LED |
|---|---|
| EAN: | 5998250356815 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 40 |
| Výška: | 9 |
| Závit: | LED |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Obchodný text: | Prisadené stropné LED svietidlo, okrúhly tvar. Bočné strany tienidla sú z textílie. |
| Watáž: | 24W |
| Svietivosť: | 1950 lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplé svetlo |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + textil |
| Farba: | sivá |
| Séria: | ARTEMIS |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
