Svietidlo LED nástenné Marlon 1431 biela
Kód: 195216
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá nástenné MODERN |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 5998250314310 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 18 |
| Hmotnosť: | 2 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 8W |
| Svietivosť: | 640 lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplá biela |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Obchodný text: | Kovové LED svietidlo na stenu MARLON, kruhový tvar. |
| Materiál: | kov + drevo |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | MARLON |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
