Svietidlo LED nástenné Kugu HL0400060003 čierne
Kód: 224851
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá nástenné MODERN |
|---|---|
| EAN: | 86809855007821 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Nástenné LED svietidlo s ohybným krkom. |
| Šírka: | 37 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 3 W |
| Svietivosť: | 200 lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna biela |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Farba: | čierna |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Séria: | KUGU |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
