Svietidlo LED nástenné HL0400070003 čierna
Kód: 194001
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| EAN: | 8680985500799 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Nástenné LED svietidlo s ohybným nastaviteľným krkom a vypínačom. |
| Šírka: | 5,9 |
| Výška: | 28 |
| Hmotnosť: | 0,3 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 3W |
| Svietivosť: | 200lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V/50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Farba: | čierna |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Materiál: | kov |
| Séria: | TURNA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
