Svietidlo LED nástenné Dorian 5776 biele
Kód: 195222
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá nástenné MODERN |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 5998250357768 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | LED svietidlo na stenu DORIAN, vnútorná svietiaca časť sa dá vyklopiť. |
| Šírka: | 6 |
| Výška: | 14,5 |
| Hmotnosť: | 2 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 5W |
| Svietivosť: | 300 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 20 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
