Svietidlo LED Milo 5730 biele
Kód: 211768
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá núdzové a baterky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| EAN: | 5998250357300 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | LED svietidlo MILO so senzorom 2m 120°. Na batérie 2xAA DC 1,5V. |
| Šírka: | 7,2 |
| Hmotnosť: | 0,5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 0,3W |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | plast |
| Farba: | biela |
| Farba svetla: | 4000K |
| Svietivosť: | 30 lm |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Séria: | MILO |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
