Svietidlo LED detské Billy 4647 biele
Kód: 180892
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá núdzové a baterky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| EAN: | 5998250346472 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Nočné svetielko BILLY do zásuvky, zabudovaný svetelný senzor, svieti len v tme. |
| Šírka: | 5 |
| Hmotnosť: | 0,3 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 0,5W |
| Svietivosť: | 2 lm |
| Farba svetla: | 2700K - teplá biela |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | plast |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 hodín |
| Séria: | BILLY |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
