Svietidlo LED Magnus 5675 biele 2 kusy v balení
Kód: 211770
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá núdzové a baterky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| EAN: | 5998250356754 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | LED svietidlo MAGNUS do zásuvky - rozosvieti sa keď sa zásuvka otvorí. Zasvecuje sa vďaka magnetu. V balení 2 kusy. Na batérie 2xAAA. |
| Šírka: | 6,5 |
| Výška: | 4 |
| Hmotnosť: | 0,5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 0,5W |
| Svietivosť: | 35 lm |
| Farba svetla: | 3000K |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | plast |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Séria: | MAGNUS |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
