Svietidlo LED downlight vstavané HL6978L 30W 4200K matný chróm
Kód: 176315
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Vstavané LED downlight svietidlo okrúhle.
AC 200-240V / 50-60Hz.
COB LED, 30W, 1880lm, 4200K, IP20.
Rozmery: priemer 23 cm, výška 6 cm.
Priemer montážneho otvoru: 20,5 cm.
Farba: matný chróm.
Priemerná životnosť: 40 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá LED downlight interiérové |
|---|---|
| EAN: | 8698965410815 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Technické parametre:; Watáž 30W ; COB LED ; 4200K, 1880lm; 220-240V/50-60Hz; IP20; Montážny otvor 205mm; Priemerná životnosť 40000h; Matný chróm |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 30W |
| Svietivosť: | 1880lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V/50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Farba: | chróm matný |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 40 000 hodín |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
