Svietidlo LED downlight vstavané HL671L 1W 6400K matný chróm
Kód: 166370
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Vstavané LED downlight svietidlo okrúhle.
AC 200-240V / 50-60Hz.
POWER LED, 1W, 45lm, 6400K, IP20.
Rozmery: priemer 6,8 cm, výška 2 cm.
Priemer montážneho otvoru: 5 cm.
Farba: matný chróm.
Priemerná životnosť: 25 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá LED downlight interiérové |
|---|---|
| EAN: | 8699303418227 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Technické parametre:; Watáž 1W ; POWER LED ; 6400K,45lm; 220-240V/50-60Hz; IP20; Montážny otvor 50mm; Priemerná životnosť 25000h; Matný chróm |
| Šírka: | 6,8 |
| Výška: | 2 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 1W |
| Svietivosť: | 45 lm |
| Farba svetla: | 6400K - studená biela |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Farba: | chróm matný |
| Séria: | VERA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
