Svietidlo LED downlight vstavané HL673L 3W 2700K matný chróm
Kód: 165546
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Vstavané LED downlight svietidlo okrúhle.
AC 200-240V / 50-60Hz.
POWER LED, 3x1W, 135lm, 2700K, IP20.
Rozmery: priemer 8,3 cm, výška 4 cm.
Priemer montážneho otvoru: 7 cm.
Farba: matný chróm.
Priemerná životnosť: 25 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá LED downlight interiérové |
|---|---|
| EAN: | 8699303410085 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Technické parametre:; Watáž 3W ; POWER LED ; 2700K,135lm; 220-240V/50-60Hz; IP20; Montážny otvor 70mm; Priemerná životnosť 25000h; Matný chróm |
| Šírka: | 8,3 |
| Výška: | 4 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 3W |
| Svietivosť: | 135 lm |
| Farba svetla: | 2700K - teplá biela |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Farba: | chróm matný |
| Séria: | VERA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
