Svietidlo LED detské Paris Lux 4658
Kód: 195468
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá núdzové a baterky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| EAN: | 5998250346588 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Nočné svetielko do zásuvky, zabudovaný svetelný senzor, svieti len v tme. |
| Šírka: | 5,8 |
| Výška: | 9,5 |
| Hmotnosť: | 0,5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 0,5W |
| Svietivosť: | 6 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | plast |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | PARIS LUX |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
