Svietidlo LED detské Lily 6709
Kód: 180888
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá núdzové a baterky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| EAN: | 5998250367095 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Nočné svetielko do zásuvky, zabudovaný svetelný senzor, svieti len v tme. Plast. 0,3W, 15lm, 3000K. |
| Šírka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0,5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 0,3W |
| Svietivosť: | 15 lm |
| Farba svetla: | 3000K |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | plast |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 hodín |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
