Svietidlo HL0270220048 48W 3CCT
Kód: 265428
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stropné LED |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.7 kg |
| Značka: | HOROZ |
| Šírka: | 41 |
| Výška: | 7,5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 36W |
| Svietivosť: | 2700 lm |
| Farba svetla: | 64000K - studená biela |
| Napätie: | 180 - 265V |
| Obchodný text: | Označenie:Terra 48; Wataž:Led 48W; Teplota chromatičnosti:3CCT; Lumeny:2800lm; 220-240V; IP20; Farba:Prisadena led stropnica,biely plast,kov,ozdobny kryt |
| Hmotnosť: | 0,7 |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Séria: | PIXEL |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
