Stolová Lampa Aksel 4199 kov+drevo
Kód: 204741
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stolové dekoratívne |
|---|---|
| Hmotnosť: | 3 kg |
| EAN: | 5998250341996 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 28 |
| Výška: | 47,5 |
| Hmotnosť: | 3 |
| Závit: | E14 |
| Watáž: | 1x max 15W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Farba: | antracit + drevo |
| Obchodný text: | Stolová lampa AKSEL z dreva a kovu. |
| Materiál: | kov + drevo buk |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | AKSEL |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
