Súprava na žiarovky HL0220030001 100m 800W
Kód: 216624
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné žiarovkové |
|---|---|
| EAN: | 8680985596099 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Závesný kábel na žiarovky, žiaroviek je max.300ks. Dĺžka 100 m. Svietidlo je vhodné ako vonkajšie osvetlenie alebo na párty. |
| Dĺžka: | 10000 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | max 800W / 300x max 30W |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 |
| Materiál: | plast |
| Farba: | čierna |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Ďalšie údaje: | dá sa nastrihať, kábel má 2x 1,5mm2, vzdialenosť medzi objímkami je 30cm |
| Séria: | CARNAVAL |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
