Súprava na žiarovky HL0220020010 10m 500W
Kód: 216628
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné žiarovkové |
|---|---|
| EAN: | 8680985596150 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Závesný kábel na žiarovky, žiaroviek je max.10ks. Dĺžka 10 m. Svietidlo je vhodné ako vonkajšie osvetlenie alebo na párty. |
| Dĺžka: | 1000 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 10x max 30W |
| Napätie: | 2240-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 |
| Materiál: | plast |
| Farba: | čierna |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Ďalšie údaje: | spájateľné, kábel má 2x 0,94mm2, vzdialenosť medzi objímkami je 9,5cm |
| Séria: | CARNAVAL |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
