Stolové LED svietidlo Tekla 2977 biele
Kód: 213970
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stolové kancelárske |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 5998250329772 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 15 |
| Výška: | 43 |
| Závit: | LED |
| Obchodný text: | Stolové LED svietidlo TEKLA, dotykové. |
| Hmotnosť: | 1 |
| Watáž: | 10W |
| Svietivosť: | 700 lm |
| Farba svetla: | 3000K - 6000K možnosť meniť farbu svetla od teplej po studenú |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 20 000 hodín |
| Stmievateľné: | áno |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | TEKLA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
