Svietidlo LED stolové Lionel 3516 biele
Kód: 213965
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stolové kancelárske |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 5998250335162 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 24,5 |
| Výška: | 33,5 |
| Závit: | LED |
| Obchodný text: | Stolové LED svietidlo LIONEL. Polohovateľné, stmievateľné, zobrazuje čas. Vrátane batérie, nabíja sa príslušným káblom. |
| Hmotnosť: | 1 |
| Watáž: | 5W |
| Svietivosť: | 260 lm |
| Farba svetla: | 5000K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | plast |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Ďalšie funkcie: | zobrazovanie času |
| Stmievateľné: | áno |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | LIONEL |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
