Svietidlo LED stolové Misha 3349 strieborná-biela
Kód: 213968
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stolové kancelárske |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 5998250333496 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 24 |
| Výška: | 40 |
| Závit: | LED |
| Obchodný text: | Stolové LED svietidlo MISHA, s možnosťou nabíjania mobilného telefónu cez kábel. Svietidlo sa nabíja káblom cez USB. |
| Hmotnosť: | 1 |
| Watáž: | 7W |
| Svietivosť: | 360 lm - 400 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | strieborná |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 20 000 hodín |
| Ďalšie funkcie: | možnosť nabíjania mobilného telefónu cez kábel |
| Stmievateľné: | áno |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | MISHA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
